Прокат баггі

Прокат баггі

У кожного без винятків слово «баггі» асоціюється з картинами з культового фільму «Божевільний Макс». Дійсно, ця невелика машина являє собою дивовижний агрегат - потужний, швидкий, з високою прохідністю. Конструкція незвичайна, а емоції при управлінні запаморочливі. Саме їх ви і відчуєте, замовивши в нашій компанії прокат баггі (1 година мінімум). А ми, в свою чергу, як професіонали, які провели більшу частину життя за кермом позашляхової техніки, докладемо максимум зусиль, щоб уїк-енд запам'ятався надовго і приніс тільки позитивні враження.

ЯМИ, БОЛОТА, ЛІСА - ГОЛОВНЕ, НЕ КИДАТИ КЕРМО

Звичайно, ми вибираємо місця, де немає ніяких доріг. Навіщо асфальт і бордюри великих міст, якщо ви можете їхати куди завгодно? Замовляючи прокат баггі, ви отримуєте:

  • унікальну техніку, управляти якою не складно і цікаво;
  • незвичайні маршрути руху, від лісів до полів;
  • персонального інструктора, який супроводжує вас протягом усього терміну оренди;
  • необхідне спорядження та інструкції.

Втомилися від запорошених міст зі скла і бетону? Це не проблема - запускайте мотор, тисніть педаль і відчуєте запаморочливий запах свободи разом з нами. Ліси, пагорби і долини підкоряться орендованому баггі, а безпеку гарантують наші досвідчені співробітники. Прийшов час відчути себе справжнім «воїном доріг». Хоча б на один день. І ми впевнені, ваш наступний приїзд не за горами.

Подарунковий сертифікат