Подарункові сертифікатидля рідних і близьких, для друзів та колег

Подарунковий сертифікат

Сертифікат на катання на квадроциклах

Знову намічається день народження у Ваших близьких? Попереду важлива сімейна дата або може бути, Вам просто необхідно віддячити когось за послугу? І Ви знову і знову починаєте перебирати в голові можливі варіанти подарунків, і розумієте, що все це не те. - Велика частина з них здається неймовірно банальною і побитої. Але ж так хочеться вразити винуватця торжества ... Мабуть, в цьому випадку єдиним і практично завжди безпрограшним варіантом, який реально може принести задоволення кожному, стають подарункові сертифікати на всякого роду оригінальні послуги. Матеріальними благами сьогодні вже нікого не здивуєш, а ось нових вражень, яскравих емоцій, якогось оригінального досвіду, так, і просто приємного проведення часу сьогодні не вистачає многім. Ні для кого не секрет, що катання на квадроциклах настільки захоплює новачків, що вони ще довго з вдячністю згадують цей час і найчастіше прагнуть його повторити. Тому може стати не просто приємним подарунком, а й початком нового захоплення для Ваших друзів і блізкіх.Ітак, подарочнийсертіфікат стане ідеальним варіантом подарунка для тих, хто:

  • Втомився від всього того, що його оточує і шукає в житті новий сенс;
  • Має великі можливості (а значить, його важко здивувати!);
  • Захоплюється активними видами спорту;
  • Любить драйв і сильні емоції;
  • Мріє перемогти власні страхи;
  • Шукає різноманітності і відкритий до всього нового в своєму житті і т.д.

Подаруйте рідним, близьким, або просто своїм знайомим, океан вибухових емоцій! Подарунковий сертифікат на прокат квадроциклів від KVADRO DRIVE це кращий вибір.

Не має терміну дії

Подаруйте рідним, близьким, або просто своїм знайомим, океан вибухових емоцій! Подарунковий сертифікат на прокат квадроциклів від KVADRO DRIVE це кращий вибір.

У будь-якому районі Києва

Придбати наші сертифікати ви зможете в будь-якому районі Києва! Або ми доставимо подарунковий сертифікат прямо до вас додому, всі питання по телефону. Встигніть забронювати свого часу!

Ви можете замовити подарунковий сертифікат по телефону:

(096) 124-60-31

Подарунковий сертифікат

Подарунковий сертифікат