Місця для кемпінгу біля озера

Місця для кемпінгу біля озера

Останнім часом все більше людей воліють активний і цікавий відпочинок у форматі кемпінгу, як альтернативу дорогим готелям і містам. У кемпінгу безліч переваг перед стандартними видами відпочинку, і веселощі далеко не останній з них. Кемпінг з наметами вибирають мандрівники, втомлені від міського натовпу, повсякденної рутини і навіть, благ цивілізації.

Місця для кемпінгу в Київській області найчастіше являють собою спеціально розбиті табори з місцями для наметів, санітарною зоною і стоянкою для автомобілів. Незважаючи на мінімальну кількість умов можна прекрасно організувати сімейних відпочинок, зустріч з друзями або корпоратив. Значною перевагою наметового містечка стане його розташування в мальовничій місцевості, поблизу водойм і лісів.

Куди поїхати з наметами недалеко від Києва?

Для того щоб ваш кемпінг вдався, а довгоочікувана відпустка доставила максимальне задоволення, варто вибирати тільки перевірені місця. У заміському клубі KVADRO-DRIVE ви знайдете все необхідне для якісного відпочинку з наметами. Кемпінг за Києвом в оточенні лісу з прекрасним озером. Що ще потрібно для гармонійного відпочинку на природі?

Мешканці нашого наметового містечка відзначають безліч переваг такого відпочинку, перед іншими варіантами провести вікенд:

  • Фінансова вигода. Відпочинок на природі завжди в пошані і ні для кого не секрет, що це кращий спосіб емоційної розрядки. При цьому ви можете заплатити тільки за місце для намету або стоянку, а не витрачатися на хостели чи номери в готелях. Крім того, в кемпінгу діють лояльні правила для відпочиваючих.
  • Можна не бронювати місце, а просто приїхати на відпочинок коли зручно. Незважаючи на те, що в KVADRO-DRIVE ви можете заздалегідь домовитися про приїзд, ви мінімально прив'язані до тимчасових рамок, як це буває з орендою будиночків.
  • Відпочинок зі зручностями. Існує думка, що кемпінг з наметами-це проста територія без доступу до цивілізації. На території нашого клубу працює охорона, є можливість орендувати будиночки, мангал або придбати дрова.
  • Віддаленість від великого міста. Разом з захоплюючим відпочинком ви отримуєте можливість насолодитися природою, чистим повітрям, тихою і спокійною атмосферою.
  • Рибалка. У KVADRO-DRIVE ви можете додатково орендувати місце для риболовлі на чистому озері, таким чином, ваші вихідні стануть більш насиченими і цікавими.
  • Оренда квадроциклів. Не варто забувати і про активні розваги. Крім простої гри в м'яч або теніс, наш заміський клуб за окрему плату надасть у ваше розпорядження квадроцикли для вивчення околиць.

Крім цього, багато цінителів відпочинку «дикуном» цілком виправдано відзначають поліпшення загального фізичного та емоційного стану. Всьому причина міцний і здоровий сон на свіжому повітрі, спокій і тиша, віддаленість від міських стресів, шуму і метушні.

Де відпочити з наметом за Києвом?

Місця для кемпінгу біля озера на території заміського клубу KVADRO-DRIVE, розташованого в 30 кілометрах від Києва – відмінне рішення для відпочинку з наметами. Ні до чого піддавати себе небезпеці, виїжджаючи в незнайомі лісові місцевості, якщо можна отримати максимум задоволення від відпочинку на дикій природі в перевіреному чистому і безпечному місці. Вам достатньо зателефонувати за номером вказаним на сайті або заповнити просту форму заявки, і обговорити з менеджером всі деталі майбутнього відпочинку у нас! Ми завжди раді новим гостям і постояльцям клубу KVADRO-DRIVE.

Подарунковий сертифікат